קצת עלינו

Table with champagne glasses and strawberries in a beauty institute

בי ביוטי הוקם בלב הפועם של העיר תל אביב, בקניון גן העיר, רחוב אבן גבירול 71, צמוד לכיכר רבין, איפה שמתרחשים רוב ענייני המדינה, מהצד החברתי העשיר והמיוחד שתל אביב נותנת ועד לצדדים פוליטיים, חיצוניים גדולים ועד קטנים שמגיעים להביע את עמדתם וליצור השפעה גדולה בעיר המדהימה הזאת ועד לכלל המדינה. 

בקיצור, המיקום שלנו המרכזי ביותר והוא wow לגמרי! 

בי ביוטי משלב כוח פנימי אל מול כוח חיצוני, נותן מענה חשיבות משמעות ושייכות לכלל לקוחותינו מעבר לפן המקצועי והמדויק (שמן הסתם מקום של יופי וטיפוח צריך לתת) אצלנו תרגישו משפחה גם אם עברתם על הדרך ובמקרה נכנסתם, בין אם אתם גרים בתל אביב, נמצאים בפגישה או סתם באתם לנפוש בתל אביב. תוכלו להרגיש את העצמה מעבר לדלת, לדעת שכאן ניתן לכם מענה לצורך ופתרון לבעיה. תצאו קורנים ומאושרים מבפנים ובפרט כלפי חוץ!

מטיפולי פנים שנותנים מענה מתקדם ביותר באמצעות טכנולוגיות מתקדמות וכמובן עם ידי הזהב המקצועיות ביותר של צוות הקוסמטיקאיות שלנו. ובטח תתענגו על העיסויים המאוד מיוחדים שניתנים במקום כמו עיסוי למפתי, עיסוי גוף מרגיע ביותר, עיסוי קרקפת, עיסוי פנים עיסוי צלוליט והמסת שומן ואף עיסוי ידיים ורגליים.. תצאו מחוברים לנפש ויחד עם זאת לגוף ולמראה החיצוני.

ואיך לא נציג במעט את טיפולי הידיים והרגליים שנעשים על ידי צוות מוכשר, מקצועי ונעים כמו מניקור, מניקור ג’ל, אמבט פראפין חם, פדיקור רפואי ופדיקור ספא מפנק ומרגיע, מריחת לק ועוד…

והאיפור הקבוע אצלנו עם מאסטר עולמי ומוכשר מאוד שיטפל בדיוק מירבי ומקצועיות יתרה בשיטות איפור שונות וחידוד קווי מתאר של השפתיים, הארכת ריסים וצביעת גבות בשיטת ההצללה ועד לשיטת השערה.
אז מחכות לכם לטיפול, שלווה ורוגע בלב הפועם והאורבני של העיר התוססת בעולם!

Table with champagne glasses and strawberries in a beauty institute