שיטה פיזיקאלית של החדרת חומרים ומעבר מולקולות (כגון: DNA או חומר המשנה את תפקוד התא) דרך הממברנה הדו-ליפידית של התא וזאת באמצעות שימוש בפולסים חשמליים במתח גבוה.שיטה זו מבוססת על רקע מדעי שקרום התא מסוגל לרכז שדה חשמלי. 
פעולה זו גורמת לעלייה במוליכות חשמלית של ממברנה ושינוי במבנה ובעיקר במבנה הליפידים  שיבושים במולקולות שומניות( פוספוליפידים) ויצרת פורות/תעלות (נקבים) ליפידיים . הנקבוביות מתהוות כשהמתח החשמלי פועל לאורך קרום התא מגיע לנקודות השיא מבלי לגרום לפירוקו של הקרום.
הטכנולוגיה מבוססת על זרם חשמלי מבוקר ( פריקת הזרם מתרחשת כל זמן שהידית מונחת על העור ) עם תנועת ידית העבודה על העור נוצרות מיקרו תעלות בשכבת הקרנית ובהתאמה יצירת נתיב להחדרת חומרים הידרופיליים ( מבוססי מים ) לנוע פנימה אל העור

מכשיר הDCOOL המשלב את הטכנולוגיות אלקטרופורציה ויוניזציה עם חימום רקמה וקירור רקמה מאפשרים להחדיר חומרים פעילים הידרופיליים המסייעים בהגברת הלחות בעור, שיפור מטבוליזם תאי, שיפור תפקוד העור ויכולת להתמודד עם טראומה ומצבי יובש קיצון. המכשיר מאפשר טיפול בעור בעייתי מגורה ודלקתי תוך שימוש בחומרים אנטי בקטריאליים ואנטי דלקתיים.

שיטה אחת המתאימה לכולם – הכלים שכל עור זקוק להם !

עור בלי לחות הוא עור מת. בשיטת האלקטרופורציה אנו מעניקים לעור את הכלים לו הוא זקוק, אותה חומצה היאלרונית ממוזערת וחדירה, פפטידים, אקסטרקטים, ויטמין C ועוד. ולכן הטיפול מתאים לכל גווני וסוגי העור ללא מגבלה – עור יבש /
עור מגורה ודלקתי / עור שמן / עור מיובש / עור בוגר / עור צעיר / עור פיגמנטטיבי /
עור עם סבוריאה / רוזציאה / קופרוז ולטיפולי אנטי אייג’ינג… ואייג’ינג !

הטיפול לא מתאים לנשים הרות או מניקות לבעלי קוצב לב,
לסובלים ממחלת האפילפסיה ולאנשים עם מתכות בגוף כגון פלטינה !

תמונה של מכשיר הדי קול בשימוש מרכז הטיפולים בי ביוטי לאונג' תל אביב

רוצה להגיע לטיפול? השאר פרטים ליצירת קשר