מניקור - כמה דברים שאתם חייבות לדעת כשאתן עושות אותו

אם תחשבו רגע על כל פעם שפגשתם מישהו חדש, הייתן בפגישת עבודה, נופפתן לשלום לחברה, תבחינו בעובדה מעניינת. הידיים הן סוג של כרטיס ביקור, הן נותנות רושם ראשוני במוסווה על האדם. אי אפשר שלא לשים לב ליד מטופחת ממבט ראשון, ומכאן כבר כל הדמיון והמחשבות של האדם שפגשתם מתחילים לעבוד. בין אם את אוהבת ציפורניים מטופחות על בסיס קבוע ובין אם בשבילך זה פינוק של פעם בכמה זמן, יש כמה דברים בסיסיים שאת חייבת לדעת על מניקור. איך לבחור את הצבע הנכון? איך לשמור על היגיינה של הציפורן? האם האופן שבו את מטפלת בציפורניים בריא ולא פוגע בהן? את כל התשובות לשאלות האלה תגלי בהמשך. עם זאת החלק החשוב ביותר הוא לפחות להכיר בנקודות שיש להתחשב בהן כשאת הולכת למניקוריסטית.

הטיפ הראשון הוא לשים לב שכלי העבודה נקיים ומחוטאים. כלים שעוברים הרבה ידיים, תרתי משמע, עשויים להכיל פטריות, דלקות ואלמנטים רפואיים נוספים שיעבירו אותנו מהכיסא של המניקור ישירות לכיסא של רופא העור. לכן, ראשית יש לוודא שהמניקוריסטית שלכן נקיה ומחטאת את כל הכלים לפני שהיא משתמשת בהן עליכן. לפעמים, יש בנות שאפילו מעדיפות להביא את הכלים שלהן מהבית. למה לא? פצירה ומשייף אלו מוצרים לא יקרים בכלל שיכולים לחסוך הרבה סבל עתידי.
הטיפ השני הוא לא לחתוך יותר מדי את העור מסביב לציפורן. פעמים רבות, תמהרו פשוט לחתוך מסביב את כל העור אבל זה עלול להיות לא נעים ולגרום לדימום. עדיף לבקש רק לדחוף את העור  מסביב לציפורן לצדדים ורק אם נשאר לאחר מכן משהו בולט, לחתוך.

עוד נקודה חשובה היא תנו לציפורניים שלכן מנוחה מדי פעם מהמניקור. בסופו של דבר לק בכל תצורה שהיא, עשוי מכימיקלים. הכימיקלים האלה אוכלים את העור ועלולים לפגוע בו אם נעשה בהם שימוש יתר. ההמלצה היא לאחר ההורדה של המניקור לחכות ולתת לעור ולציפורן להתחזק ולחדש את עצמה. כמובן שאם כבר הלכתן לסלון ציפורניים כדי להוריד את הלק (בעיקר ג’ל) הפיתוי הגדול הוא לשים אחד חדש. אבל תהיו חזקות. לפחות אחת לכמה זמן אם לא אחרי כל הורדה של מניקור ג’ל.

עכשיו הגענו, יש יגידו לחלק החשוב ביותר. איך בוחרים את הצבע? יש אלפי תיאוריות, 

ספקולציות וקונספירציות בנושא הזה. אבל האמת היא שצריך ללכת עם הלב שלך. בין אם זה יום חורף גשום ובין אם זה חופשת קיץ מפנקת. תעשי מה שנכון לך. נכון יש שיגידו “מה פתאום! בקיץ צריך להשתמש בצבעים בהירים ובחורף בכהים!” אבל האמת היא שאם זה יפה, זה ממש לא משנה כל עוד את אוהבת.
יש המלצות כלליות שאולי כן הייתן רוצות להתחשב בהן כמו אם אתן עובדות במקום עבודה מאוד שמרן ומאורגן אז אולי עדיף להימנע מצבעים בולטים וצועקים מדי, אפילו רק כדי שהבוס לא יזרוק איזה מילה. עם זאת גם במקום עבודה כזה אפשר לעשות עיצובים מעניינים ומתוחכמים גם בלי למשוך תשומת לב מהסוג הלא נכון. כמו למשל עיצוב מעוינים בצבע שחור לבן, או עיצוב המשלב כמה צבעים סולידיים כמו כחול כהה ואפור. למעשה יש אין סוף אפשרויות, ואפשר גם לחקור קצת באינטרנט כדי לקבל רעיון כללי לעיצוב המניקור הבא שלך.

עכשיו עם הידע החדש שלך את מוכנה. את יכולה להחליט לאיזה מניקוריסטית ללכת והכי חשוב את יודעת למה את צריכה לשים לב במיוחד. תתחדשי.

הטבת היכרות 20% הנחה בביקור הראשון בבי ביוטי תל אביב